Українські і німецькі військові медики домовилися про співпрацю та обмін досвідом

СуспільствоРоман Ганкевич, 23 березня 20171930
Представники Військового госпіталю Бундесвера (Bundeswehrkrankenhaus Berlin) на зустрічі у Міноборони

Військові медики з Німеччини та України обмінялися досвідом організації медичної служби, підготовки військовослужбовців з тактичної медицини, надання травматологічної та психологічної допомоги пораненим під час бойових дій та їх подальшої реабілітації. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства оборони.

Відповідні питання були в центрі уваги під час триденного візиту до Києва представників Військового госпіталю Бундесвера (Bundeswehrkrankenhaus Berlin) та переговорів між провідними фахівцями з Національного військово-медичного клінічного центру «ГВКГ». В рамках візиту відбулася також зустріч начальника медичної служби Збройних Сил України полковника медичної служби Едуарда Хорошуна з керівником міжнародного відділу Медико-санітарної служби ФРН підполковником доктором Тілем Перреєм.

«У переговорах з представниками Медико-санітарної служби ФРН вдалося досягти спільного бачення щодо подальшого розвитку програми реабілітаційного лікування на базах лікувальних установ Німеччини, розвитку сумісних програм у сфері тактичної медицини, обміні практичним клінічним досвідом в наданні допомоги пораненим та в організації лікувально-евакуаційних заходів, базованих на протоколах та стандартах НАТО», - зазначив полковник медичної служби Едуард Хорошун.

Керівник військової делегації ФРН підполковник доктор Тіль Перрей зауважив, що Медико-санітарна служба Збройних сил ФРН готова та зацікавлена в подальшому розвитку двостороннього співробітництва та наданні українським колегам досвіду та знань. Німецькі лікарі сподіваються познайомитися із напрацюваннями українських колег у клінічному секторі в умовах проведення Антитерористичної операції. У першу чергу це стосується лікування та реабілітації поранених українських військовослужбовців.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з початку 2017 року Міністерство оборони отримало на медичне забезпечення 48 млн грн бюджетних коштів. Всього у 2017 році на медичне забезпечення Збройних сил України передбачено майже 327 млн грн, а від початку проведення антитерористичної операції військовим частинам і підрозділам ВСУ надали 470 одиниць медичної та санітарної техніки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук