З початку року Міноборони отримало ₴48 млн на медичне забезпечення військовослужбовців

Виступ речника Міністерства оборони України під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі

Міністерство оборони України в даний час отримало на медичне забезпечення 48 мільйонів гривень бюджетних коштів. Про це у вівторок, 7 березня, під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі повідомила прес-секретар міністерства Вікторія Кушнір.

«В даний час Міністерство оборони України отримало на медичне забезпечення 48 мільйонів гривень бюджетних коштів. Майже вся ця сума буде витрачена на оплату медикаментів для військовослужбовців», - зазначила вона.

Кушнір також нагадала, що всього в 2017 році на медичне забезпечення Збройних сил України передбачено майже 327 млн грн.

Також, за її словами, за період з початку проведення антитерористичної операції військовим частинам і підрозділам ВСУ надали 470 одиниць медичної та санітарної техніки.

Окрім того Вікторія Кушнір поінформувала, що в Національному університеті оборони України ім. Черняховського триває курс бійця-рятувальника для випускників оперативно-стратегічного та оперативно-тактичного рівнів підготовки. Українські офіцери отримують підготовку за стандартами збройних сил США, Канади та Великобританії з питань надання невідкладної допомоги в бойових умовах та набувають навичок, як навчити надавати першу допомогу своїх підлеглих.

За її словами, більшість навчального часу приділяється практичним діям, щоб уміння надавати невідкладну допомогу було доведено до повного автоматизму. Слухачі навчаються проводити огляд постраждалих, працювати з травмами дихальних шляхів, застосовувати спеціальні допоміжні засоби, надавати допомогу під вогнем та проводити евакуацію поранених. З початку АТО такий курс вже пройшло близько 30 тисяч військовослужбовців Збройних Сил України.

Зазначимо, наприкінці лютого стало відомо, що Міноборони витратить 250 млн грн на відновлення навчальних центрів Збройних сил України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук