Українські лікарі в Чорногорії відкрили реабілітаційний центр для військових

Українські військові проходитимуть реабілітацію в Чорногорії за кошти благодійників

Відкритий українськими медиками в Чорногорії реабілітаційний центр є комерційним проектом, але реабілітація українських військових буде проходити за гроші благодійників

У суботу, 20 червня у чорногорському містечку Сутоморе відкрили український реабілітаційний центр, повідомив у неділю консул посольства України в Чорногорії Михайло Шматов.

«Саме на базі цього центру буде в майбутньому проходити реабілітація наших українських військових. Це та мета, до якої крок за кроком, ми за допомогою нашої діаспори йдемо», – розповів дипломат.

Як повідомив Шматов у коментарі «Громадському радіо», Центр реабілітації для українських військових, який відкрили у місті Сутоморе, прийматиме військових безкоштовно. Послуги оплачуватимуться коштом пожертвувань та представників українського посольства у Чорногорії.

«Центр відкрили медики Катерина Мисевра та Сергій Супрун – українці, що проживають у Чорногорії. Це, безумовно, комерційний проект – тут можуть проходити реабілітацію чи оздоровчі процедури як українці, так і іноземці. Проте першочергово центр створювався як база для реабілітації українських військових», – сказав консул.

Він додав, що ще навесні посольство оголосило кампанію збору коштів, аби оплатити реабілітацію для українських військових.

«Чорногорія вже дозволила в’їзд українцям за певних умов, тому ми відновлюватимемо наші посольські проекти та цей проект реабілітації – на першому місці», – зазначив Шматов.

Він наголосив, що як тільки вдасться зібрати кошти для п’яти-шести військових, можливо, з членами їхніх родин, то посольство одразу організує реабілітацію для них у цьому центрі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук