Чорногорія дозволила в’їзд українцям із негативними аналізами на коронавірус

Українців пускатимуть до Чорногорії, якщо з моменту здачі лабораторного тесту на Covid-19 пройшло не більше 48 годин

Чорногорія ухвалила рішення про подальше відкриття для іноземних громадян, дозволивши в’їзд жителям України, але з наявністю негативного результату тесту на коронавірус, повідомив «Балканський оглядач».

Жителі України можуть в’їхати до Чорногорії з негативним результатом тесту ПЛР на SARS-CoV-2, зробленим в акредитованих лабораторіях. Тесту має бути не більше, ніж 48 годин. Відповідне рішення ухвалив Національний координаційний комітет з інфекційних хвороб (NKT).

Такі ж умови для в’їзду отримали жителі Албанії, Боснії і Герцеговини, Косова, Туреччини, Ізраїлю, Польщі, Румунії та Італії.

Дізнайтеся, де у Львові можна зробити тестування на коронавірус

Чорногорія приймає іноземців на підставі місця проживання особи, а не її громадянства. Рішення приймається на основі епідеміологічної ситуації.

Загалом Чорногорія сформувала три списки країн залежно від кількості активних та нових випадків коронавірусної інфекції, тенденції кількості нових випадків зараження і загальної реакції країни на пандемію з урахуванням наявної інформації про такі аспекти, як тестування, моніторинг та моніторинг контактів, лікування та звітність.

Нагадаємо, Україна з 15 червня відновила міжнародне авіасполучення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук