Українські телеканали на тиждень відклали кодування супутникового сигналу

Медіагрупи заявили, що супутникові оператори не встигають обробляти заявки від абонентів, що змусило їх перенести кодування своїх телеканалів на супутнику

Українські медіагрупи «1+1 медіа», StarLightMedia, «Інтер медіа груп» та «Медіа Група Україна» перенесли дату кодування своїх телеканалів на супутнику з 20 січня на 28 січня 2020 року, повідомив «Детектор медіа».

за повідомленнями «1+1 медіа», StarLightMedia, «Інтер медіа груп» та «Медіа Групі Україна», таке рішення медіагрупи ухвалили у четвер, 16 січня.

Причину перенесення дати кодування медіагрупи пояснили тим, що офіційні супутникові оператори не встигають підключити до своїх послуг усіх охочих, адже зараз відбувається стрімке зростання інформаційних запитів від українців щодо кодування, а попит на підключення до послуги суттєво перевищує пропозицію.

«Попри всебічне інформування абонентів супутника про зміни в мовленні, на жаль, не всі завчасно подбали про придбання тюнерів, повернувшись до цього питання лише зараз. Враховуючи стрімке зростання попиту серед абонентів на супутникові приймачі та черги на підключення абонентів до офіційних супутникових операторів, група йде на вимушене відтермінування кодування сигналу на користь населення», – прокоментував причину перенесення кодування генеральний директор «1+1 медіа» Ярослав Пахольчук.

Директорка дивізіону Digital & PayTV StarLightMedia Юлія Трибушна, повідомила, що група підтримала запит провайдерів про перенесення кодування на один тиждень.

«Ми розуміємо, що перепідключити понад 4 млн домогосподарств – завдання непросте, і ми прогнозували, що основний пік підключень припаде на останні тижні перед кодуванням. Для нас важливо, щоб партнери-провайдери встигли цей попит повністю задовольнити і щоб кожен глядач комфортно продовжив дивитися наші канали», – пояснила вона.

Нагадаємо, чотири найбільші українські медіагрупи у 2019 році погодили дорожню карту щодо кодування сигналу на супутнику. Дата остаточного кодування супутникового сигналу тоді змістилася на 20 січня 2020 року.

При цьому принципи перегляду телеканалів цих медіагруп у кабельних мережах, в інтернеті та у мережі цифрового мовлення T2 не змінюються. Крім того, за повідомленням «1+1 медіа», закодованими будуть лише розважальні телеканали, тоді як інформаційні канали не кодуватимуть.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук