«Українські Отамани» пропустять сезон через фінансові проблеми

Спорт1 грудня 20160
«Українські Отамани» пропустять сезон через фінансові проблеми
фото ФБУ
Дмитро Гайструк розповів про складне фінансове становище «Українських Отаманів».

Генеральний директор «Українських Отаманів» Дмитро Гайструк повідомив, що команда не виступатиме в сьомому сезоні Всесвітньої серії боксу (WSB) через фінансові проблеми. Про це повідомляє прес-служба команди.

«Українські Отамани» не братимуть участі в сьомому сезоні Всесвітньої серії боксу. Ми довгий час вели переговори з міжнародною боксерською асоціацією і керівництвом WSB. В результаті вирішили призупинити виступи клубу до надання гарантій покриття боргів, про які говорили і боксери, і тренери, і менеджмент ще з весни 2015 року. Тоді через невиконання своїх зобов'язань з боку інвестора клубу, а саме першого віце-президента ФБУ Палки Ігоря Петровича, команда «Українські Отамани» залишилася в надзвичайно складному становищі після закінчення п'ятого сезону. Ситуація не змінилася - ніхто не отримав навіть частини зароблених коштів», - сказав Дмитро Гайструк.

Зважаючи на ці умови, організації AIBA і WSB дали попередню згоду підтримати проведення контрольних матчевих зустрічей «Українських Отаманів» у 2017 році, оскільки клуб є одним з найкращих у світі за багатьма показниками. Також українським боксерам дозволять представляти інші клуби серії WSB через драфт, який відбудеться 21 грудня цього року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук