Українські стартап-інженери розмістили на Kickstarter свій апарат для свідомих сновидінь

Українські стартап-інженери розмістили на Kickstarter свій апарат для свідомих сновидінь
фото Gagadget
На платформі команда планує зібрати 75 тис. дол

Відомий український стартап Luciding запустив краудфандінговую кампанію на Kickstarter для свого гаджета LucidCatcher – пристрою для отримання досвіду усвідомлених снів, у вигляді головного пов’язки, яку користувач надягає, лягаючи спати. Про це повідомляє AIN.UA.

Команда планує зібрати 75 тис. дол, наразі на рахунку Luciding вже понад 13 тис., кампанія триватиме 33 дні.

«Мета збору грошей – випустити якісний продукт для користувача, довести, що ринок пристроїв для поліпшення можливостей мозку», – повідомила головний виконавчий директор компанії Марина Вермішян.

Фото AIN.UA

Пристрій працює подібно до апарату для електроенцефалограми. Він досліджує активність мозку і визначає, коли у користувача починається фаза швидкого сну. Тоді гаджет вмикається і скеровує мозкові електричний сигнал, який допомагає користувачеві зрозуміти, що він спить.

Як зазначають розробники, свідомі сни – це можливість для людини зрозуміти, що він уві сні, та приймати усвідомлені рішення. У команді називають своє рішення «йогою для снів».

Згідно з планом розвитку продукту, вже в серпні-вересні компанія планує почати масове виробництво, а в 2018 році – розпочати поставки користувальницької версії продукту (цьогоріч команда випустила версію для розробників).

Наразі команда вже знайшла виробника в Китаї і робить з ним пробну партію пристроїв.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук