Українські та польські університети можуть запровадити подвійні дипломи

Польща та Україна працюють над угодою про поглиблення співпраці у сфері вищої освіти та науки, повідомила прес-служба Міністерства освіти і науки України за підсумками зустрічі міністра освіти і науки України Лілії Гриневич та віце-прем’єр-міністра – міністра досліджень та вищої освіти Польщі Ярослава Говіна.

Угода допоможе закріпити співробітництво у сферах міжуніверситетської мобільності та академічної доброчесності. Відповідний документ хочуть погодити вже у грудні поточного року.

«Сьогодні існує диспропорція – студентів, які використовують програми мобільності, значно більше, ніж викладачів та дослідників. Створення спільних українсько-польських програм для вчителів та науковців могло б значно покращити цю ситуацію», – розповіла Гриневич..

Як пояснив Говін, країни хочуть завести спільну інтернет-платформу для вищих навчальних закладів для поглиблення партнерських відносин.

«Ми обговорювали програму подвійних дипломів між польськими та українськими університетами, коли студент, навчаючись на спільних програмах, може отримати два дипломи – польського та українського зразка. Це дозволить відкрити додаткові можливості для студентів та поглибить співпрацю українських та польських вишів», – додала очільниця Міносвіти України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук