Українські танкові батальйони провели масштабні навчання

Під час навчань танкову бригаду страхувала авіація

Відпрацьовувалися питання введення в бій резервів батальйону і розгортання їх у бойові порядки

На одному з полігонів Чернігівської області відбулися масштабні танкові навчання, під час яких війська за підтримки армійської авіації відпрацьовували атаку передових сил противника. Про це Генеральний штаб Збройних сил України повідомив у Facebook.

Зазначається, що військовослужбовці однієї з танкових бригад Збройних сил узяли участь у масштабних тактичних навчаннях з бойової стрільби.

«У призначений час війська почали просуватися з вихідного району наступу до рубежу для переходу в атаку. Дії танкових військ при розгортанні підтримувала армійська авіація Сухопутних військ ЗС України. За максимально можливої ​​швидкості підрозділи пройшли складну пересічену місцевість і почали атакувати передові сили противника», - йдеться в повідомленні.

Фото ГШ ЗСУ

У Генштабі ЗСУ повідомили, що на одному з етапів навчання відпрацьовувалися питання введення в бій резервів батальйону і розгортання їх у бойові порядки. Крім того, евакуацію «підбитої» техніки з поля бою проводили підрозділи технічного забезпечення. За наказом з командно-спостережного пункту для нарощування зусиль для спрямованого основного удару був введений у бій другий ешелон.

Також після виконання подальшого завдання бригада перейшла до оборони. Під час тактичних навчань батальйони вели оборонний бій з противником силами танкових і механізованих підрозділів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук