Українських школярів вчитимуть розрізняти фейкові новини

Українських школярів вчитимуть розрізняти фейкові новини
фото Depositphotos
Українських школярів вчитимуть медіаграмотності

В Україні випробовуватимуть курс медіаграмотності для школярів, який згодом запровадять у кожній школі. Про це заявила міністр освіти та науки Лілія Гриневич, пише «Інтерфакс-Україна».

Як зазначається, в Україні впровадять інфо-медійну ініціативу «Вивчай та розрізняй (L2D)», мета якої - розвивати медійну грамотність та навчити дітей розрізняти пропаганду та дезінформацію.

За словами Гриневич, для України питання дезінформації є особливо актуальним. «Але ситуація для нас, українських громадян, стає ще складнішою, через те, що ми всі живемо в умовах гібридної війни. І тут дуже важливо для виживання нашої держави, щоб громадяни розуміли і вміли критично мислити», - зазначила Гриневич.

Також вона навела приклад, як можна завдати шкоди іміджу країни, коли ЗМІ не перевіряють інформації, як це сталося з одним із британських таблоїдів, що відніс столицю України до найнебезпечніших міст світу поряд з Могадішо та Дамаском.

Повідомляється, що курс випробують у 50-ти школах України, після цього систему «Вивчай та розрізняй (L2D)» поширять на всі школи країни.

Програма фінансується посольствами США та Великої Британії в Україні. Реалізовувати її буде IREX (Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів). Партнери у здійсненні програми Академія української преси та проект StopFake.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук