Українським військовим підготували нові правила надання відпусток

Верховна Рада схвалила за основу в першому читанні законопроект, яким пропонується не враховувати до терміну відпустки час, який військовослужбовці витрачають на проїзд до місця проведення відпустки та назад. Відповідний законопроект підтримали 236 депутатів при мінімально необхідній кількості в 226 на засіданні парламенту у вівторок, 27 лютого.

«Наприклад, коли військовослужбовець, який виконує завдання у зоні АТО, отримує короткотермінову відпустку на десять діб, йому лише на дорогу додому та повернення до своєї військової частини потрібно від двох до чотирьох діб. Відповідно, відпочиває він лише шість діб. Ми пропонуємо цим законопроектом враховувати час, який відводиться на дорогу, щоб він не включався до терміну відпустки», – пояснив перед голосуванням народний депутат України Дмитро Тимчук, повідомила агенція «Укрінформ».

Як йдеться в пояснювальній записці, метою законопроекту є забезпечення прав військовослужбовців на відпустки строком, визначеним законодавством, підвищення соціального захисту військовослужбовців та членів їхніх сімей, підвищення обороноздатності України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук