Український імпорт в країнах ЄС зріс на 14%, - Баррозу

Президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу відзначив позитивний вплив ряду заходів, зроблених Єврокомісією для надання підтримки економіки України.

Про це він сказав журналістам у суботу, 30 серпня, після зустрічі з президентом України Петром Порошенком у Брюсселі, передає «Інтерфакс-Україна».

Президент Єврокомісії нагадав, що пакет заходів допомоги на загальну суму в €11 млрд був схвалений Єврокомісією ще в березні цього року.

Одним із дієвих механізмів допомоги він назвав введені з 15 травня односторонні торгові заходи, які передбачають скасування 98% імпортних мит на українські товари в ЄС.

«Односторонні торговельні заходи, запропоновані Єврокомісією, привели до зростання на 14% поставок українських товарів до ЄС за останні місяці», - сказав Баррозу.

Він також нагадав, що Єврокомісія створила групу підтримки для забезпечення допомоги українському уряду в здійсненні необхідних реформ, тому що перед Києвом стоять важливі завдання, як у здійсненні економічних реформ, так і політичних, і, перш за все, конституційної реформи, а також дій спрямованих на децентралізацію влади.

«Ми очікуємо, що майбутні вибори допоможуть прискорити такі реформи», - сказав він.

Жозе Мануель Баррозу також нагадав, що Єврокомісія готова надати допомогу в організації конференції донорів для України, яка повинна включати в себе, в тому числі, питання реконструкції зруйнованої інфраструктури східних регіонів країни.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук