<

Український католицький університет готуватиме бакалаврів соціології

Міністерство освіти акредитувало бакалаврську програму з соціології Українського католицького університету (УКУ). Як зазначив проректора УКУ з науково-педагогічної роботи Павло Хобзей, навчання буде зорієнтоване на здобуття максимальної кількості практичних навичок, праці з людьми та вже зі студентських років – реалізації власних дослідницьких проектів.

Тому, переконаний він, бакалаврська програма з соціології має зацікавити насамперед тих людей, які хочуть своє життя пов’язати не так з науковою роботою, як з прикладною діяльністю, менеджментом, відкриттям власної справи, йдеться в повідомленні на сайті УКУ.

Міністерство дозволило університету набирати на навчання 30 студентів на навчальний рік. «У нас є ліцензія, яка засвідчує, що в університеті є технічні, людські та інформаційні ресурси (навчальні програми) для того, щоб дати змогу студентам отримати найкращу освіту», – прокоментував Павло Хобзей.

Як додав проректор, команду викладачів університету підсилять випускники Люблінського католицького університету та викладачі з ЛНУ ім. Івана Франка. Він запевнив, що зі студентами працюватиме молода, але дуже динамічна команда.

Другою особливістю програми буде те, що вона готуватиме фахівців в галузі публічного здоров’я. За словами Павла Хобзея, УКУ також планує розвивати медичні програми, але не може починати з лікувальної справи, бо немає медичної клініки, але через соціологію, магістерську програму з публічного здоров’я, можна змінювати ставлення суспільства до свого здоров’я.

Ще однією особливістю цієї програми стане можливість працювати в соціологічній лабораторії, яку в листопаді відкриє університет і де студенти спільно з викладачами зможуть працювати над різними соціологічними проектами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук