Опубліковані правильні відповіді ЗНО з української мови і літератури

Ознайомитися з таблицею відповідей можна на офіційному сайті центру

На сайті Українського центру оцінювання якості освіти оприлюднили документ із правильними відповідями зовнішнього незалежного іспиту (ЗНО) з української мови та літератури, який відбувся у вівторок, 23 травня.

На сайті також зазначили, що завдання №42 частини «Українська література» не має однієї однозначно правильної відповіді. Через це предметна фахова комісія ухвалила, що учасникам, які в завданні позначили один з варіантів відповіді або не зробили жодної позначки, буде нараховано по 1 балу.

«Нагадуємо, що результат виконання завдань частини «Українська література» не зараховують як результат державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року», - зазначається в повідомленні.

Слід зазначити, що до 14 червня відбудеться засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти з визначення порогу «склав/не склав» з української мови і літератури. До 15 червня на інформаційних сторінках учасників будуть розміщені результати тестування з цього предмета.

Раніше повідомлялося, що у вівторок, 23 травня почалася основна сесія ЗНО в Україні. Наступні іспити назначено на 25 травня. Абітурієнти складатимуть іспанську, німецьку або ж французьку мови.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук