Український журналіст подав до суду на російський телеканал

СуспільствоОксана Руда, 25 лютого 20156590
Український журналіст подав до суду на російський телеканал
фото Dokonline.com

Дніпропетровський журналіст і блогер В’ячеслав Поїздник судиться з телеканалом «Россия 1» через порушення його авторського права на відео. Відповідний позов журналіст подав до Індустріального районного суду Дніпропетровська, пише Тиждень.ua.

У заяві йдеться, що 7 березня 2014 року журналіст відзняв на відео інтерв’ю з таксистом, який возив Дніпропетровськом знімальну групу російського телеканалу. Відео в якому таксист розповідав про роботу російської знімальної групи в Дніпропетровську, зокрема про постановочні кадри, було викладене на сайті громадського об’єднання «ЗОВ» та на каналі ЗОВу на YouTube.

За інформацією позовника, 8 лютого 2015 року він дізнався, що відзнятий ним матеріал був використаний без його згоди і з порушенням його авторських прав у програмі «Специальный корреспондент» на телеканалі «Россия 1».

Український журналіст вимагає від керівників студії програми «Специальный корреспондент» Олександра Рогаткіна та телеканалу «Россия 1» відшкодування матеріальних збитків – 24 тисячі 360 гривень, а також ухвалення рішення «щодо припинення відповідачем дій, що порушують авторське право позивача».

Представники російського каналу наразі цю ситуацію не коментували.

 Відео користувача YouTube "ЗОВ"

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук