Українців закликають до протистояння державному перевороту

3 червня 200926315

Рух "За Україну" закликає усі патріотичні сили до протистояння реалізації сценарію "конституційного перевороту", що готується БЮТ і Партією регіонів.

"Ми закликаємо всі патріотичні сили, всіх українців, яким дорога їхня країна, незалежно від їхніх політичних поглядів, до єднання з тим, щоб не допустити цього заколоту і конституційної змови, яка таємно, уночі, на державних дачах, потай від українського народу вже оформлена", - заявив лідер "За Україну" В’ячеслав Кириленко з трибуни парламенту у середу.

Він також заявив, що його політична сила сподівається на активну позицію і підтримку народу у протистоянні цьому сценарію.

"Тільки український народ, незалежно від політичних поглядів, і зі Сходу і з Заходу, може зупинити цю конституційну змову. На активність людей, які будуть розчаровані своїми вождями, ми сподіваємось", - сказав Кириленко.

"Ми заявляємо, що рух "За Україну" не буде бігати між крапельками, не буде лавірувати між цими двома політичними кланами, які хочуть узурпувати владу. Ми проти конституційної змови. Ми зробимо все для того, щоб не допустити того, щоб два політико-фінансових клани позбавили український народ останнього, що в нього є - права всенародно і напряму обирати главу держави. Ми не будемо сидіти, склавши руки", - додав він.

Крім того, Кириленко закликав БЮТ і Партію регіонів якнайшвидше надати парламенту проект розроблених ними конституційних змін.

"Ми категорично проти переведення виборів президента до парламенту, проти реалізації чужого, імпортованого сценарію, який передбачає, що українці більше ніколи не будуть обирати собі голову держави. А обирати президента буде 300 депутатів, які в свою чергу контролюються чотирма-п’ятьма олігархічними кланами", - сказав він.

Кириленко також зазначив, що лідери цього сценарію Юлія Тимошенко і Віктор Янукович "ховаються не лише від простих українців, а навіть від представників власних сил, власних фракцій".

"Найближчі дні представники БЮТ і Партії регіонів будуть вішати локшину на вуха про те, що політичне кохання між Тимошенко і Януковичем спалахнуло тому, що вони раптом стали за добробут, стабільність і процвітання. Очевидно, що ці розмови - лише прикриття масштабної конституційної змови...", - сказав він.

При цьому Кириленко пригадав критику "регіоналів" діяльності уряду і навпаки.

"Ми згадуємо цікаві слова прем’єра Юлії Тимошенко про те, що уряд Януковича крав зі швидкістю 60 доларів на секунду. Ми згадуємо цікаві слова Януковича про те, що з цим урядом не можна зробити жодної справи...", - сказав він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 15

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • шахтер - Sea 3 червня 2009, 18:16

  "...на то он и парламент -это элемент демократиии..." Мне кажется, Вы ошибаетесь. Ну рассудите сами: в украинском парламенте НАРОДНЫХ депутатов нет. Есть депутаты юлькины, есть витькины, есть другого витьки, есть депутаты петькины, вовкины... А вот НАРОДНЫХ - нетути. Стоит какому-нибудь депутату вякнуть против своей фракции - кирдык ему, пойдет в дети лейтенанта Шмидта. Дык, кто рулит парламентом? А Вы - "элемент демократии..."

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Олег-Львів 3 червня 2009, 16:56

  Все, що не подобається Ющенку і НУНС вважається державним переворотом. Мабуть знову хочуть підбурити народ до масових акцій непокори щоби потім на тому нагріти рука і набити кишені. Мені, до речі, теж не подобається коаліція ПРіБЮТ, але якщо все буде зроблено по закону, то нічого розводити демагогій.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • wolfgang 3 червня 2009, 16:49

  люди,будут платить баблос за противостояние держперевороту,скорее бы он уже наступил а то жрать нечего...:-)))))))))))))))

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук