Україну за океаном треба популяризувати через спецшколи, - Посол Аргентини

15 червня 20115900

Надзвичайний і Повноважний Посол Аргентинської Республіки в Україні Ліла Ролдан Васкес де Муан вважає, що для кращої популяризації нашої країни за океаном нам потрібно відкривати там спеціальні школи. Про це дипломат сказала під час зустрічі з головою Волинської облдержадміністрації Борисом Клімчуком.

За її словами, для популяризації можливостей обох країн необхідні інформаційні проспекти. Аргентину в Україні рекламують спеціальні школи. Українцям варто також втілити такі ж проекти за океаном.

Міжнародну співпрацю гостя, зокрема, вбачає в агробізнесі, тваринництві, легкій промисловості, галузях культури і туризму, повідомили ZAXID.NET у прес-службі Волинської облдержадміністрації.

Посол висловила зацікавленість у співпраці та відновленні нових місій, оскільки діє укладена Угода про міжрегіональне співробітництво між Волинською областю України та провінцією Чако Аргентинської Республіки. В її рамках у 2006-му в м. Луцьк проведено Українсько-аргентинський бізнес-форум.

Своєю чергою Борис Клімчук серед пріоритетних напрямків назвав залучення інвестицій у розвиток агропромислового та рекреаційного комплексу. Щодо першого – ознайомлення та запровадження нових технологій у репродуктивності ВРХ. Цікавить область і культурний обмін, кіно та фольклор.

Сторони обговорили питання активізації торговельно-економічних відносин Волинської області та Аргентинської Республіки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук