<

«Укроборонпром» відправляє в зону АТО сучасні системи управління вогнем

Збройні сили України (ЗСУ), за сприяння Державного концерну «УКРОБОРОНПРОМ», отримали 10 сучасних комп'ютеризованих систем управління вогнем артилерії (СУВА).

Ці пристрої – абсолютно необхідне знаряддя в сучасних умовах ведення бойових дій, – здатні координувати дії підрозділів, оптимально встановлювати цілі, ефективно управляти системами вогневої підтримки та автоматично обробляти усі вхідні дані, повідомляє прес-служба «Укроборонпрому».

«Персональні комп’ютери, які отримали наші воїни, містять спеціалізовану програму управління артилерійським підрозділом. Вони взаємодіють зі спеціальними метеостанціями, котрі визначають і передають на комп’ютери відомості про температуру повітря, тиск, швидкість, напрямок вітру тощо. Передача зібраної інформації здійснюється на вимогу або кожні 15 хвилин в автоматичному режимі через бездротове з'єднання», – йдеться у повідомленні.

Основними перевагами роботи з СУВА є мінімізація часу для підготовки до ведення вогню, а також визначення установок для стрільби артилерії та значне підвищення точності стрільби завдяки використанню сучасних математичних методів розрахунку траєкторії. Не менше важливим є зменшення витрат боєприпасів завдяки підвищенню точності стрільби. Вже зараз ці системи переправляються в зону проведення антитерористичної операції на Донбасі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук