«Укрпошта» не скорочуватиме відділення у селах та не припинить доставку пенсій, - міністр

У Мініфраструктури також сподіваються, що затверджена урядом Наглядова рада «Укрпошти» перетворить «державний актив радянського зразка на сучасну компанію».

СуспільствоЮрій Братюк, 14 грудня 20184280

Наступного року «Укрпошта» не буде скорочувати кількість своїх відділень у селах та не припинятиме доставку пенсій. Про це 14 грудня повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час зустрічі з Наглядовою радою «Укрпошти».

«Укрпошта і надалі залишатиметься соціально важливою компанією. Ані скорочення кількості відділень на селі, ані припинення доставки пенсій не буде. Укрпошта сумлінно виконуватиме всі соціальні функції, покладені на неї», — заявив Омелян.

Він також додав, що сподівається, що затверджена урядом Наглядова рада «Укрпошти» «перетворить державний актив радянського зразка на сучасну компанію».

Нагадаємо, що раніше гендиректор державної «Укрпошти» заявив, що компанія має намір припинити доставку пенсій і закрити 5-7 тис. відділень у сільській місцевості з 1 січня 2019 року в разі непідвищення тарифів на доставку пенсій. Пізніше в компанії заявили, що Укрпошта» зможе зберегти чинну мережу відділень лише якщо своєчасно отримає фінансування у 500 млн грн у першому кварталі 2019 року, як заплановано в державному бюджеті.

Також генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський заявляв, що з 1 січня 2019 року компанія припинить доставку пенсій і закриє до семи тисяч сільських відділень. За його словами, це економічно невигідно для компанії, оскільки держава не змінювала тариф на цю послугу з 2004 року, тоді як витрати компанії зростають. Як приклад, Смілянський наводив аргумент про те, що в Україні зростає мінімальна зарплата, тоді як держава не збільшує «Укрпошті» виплати за доставку пенсій, що призводить до збитковості роботи сільських відділень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук