«Укрзалізниця» і ЄБРР проведуть тендер на закупівлю вагонів на суму $150 млн

ЕкономікаАндрій Стець, 8 серпня 20171920

Публічне акціонерне товариство «Укрзалізниця» і Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) почали підготовку тендеру з закупівлі вантажних піввагонів у рамках кредитної угоди на суму 150 млн доларів. Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».

«Укрзалізниця» і ЄБРР почали підготовку документації для проведення тендеру із закупівлі нових вантажних піввагонів загального призначення для «Укрзалізниці» в рамках кредитної угоди з ЄБРР на суму 150 млн доларів», - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією прес-служби, 8 серпня 2017 року, в Києві відбулася міні-конференція за участю фахівців «Укрзалізниці», ЄБРР та представників заводів-виробників вантажних вагонів і комплектуючих виробів. Так, учасники зустрічі обговорили умови кредитування проекту, правила проведення тендеру, етапи тендерних процедур, основні кваліфікаційні критерії до потенційних учасників тендеру, вимоги до продукції та терміни її виготовлення.

Всього в рамках кредитної угоди з ЄБРР планується придбання близько 7 тис. вантажних піввагонів лотами в розмірі від 1 тис. до 1,5 тис. піввагонів в одному лоті. Закупівля нових вантажних піввагонів буде відбуватися за принципами і правилами ЄБРР, початок тендеру заплановано на вересень, а передбачений термін постачання вагонів - 12 місяців з моменту підписання договорів на виробництво і поставку вагонів.

«Ми плануємо закупити як напіввагони з глухим дном, так і вагони люкові, у співвідношенні приблизно 50 на 50», - резюмував директор з інженерно-технічного забезпечення компанії Володимир Крот.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про заяві голови «Укрзалізниці» Войцеха Бальчуна, що за рахунок залучених кредитних коштів від ЄБРР у цьому році планується придбати 2890 піввагонів. Також повідомлялося, що «Укрзалізниця» планує відремонтувати ще понад 150 старих вагонів цього року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук