«Укрзалізниця» повідомила про зміни у русі поїзда «Львів – Вроцлав»

СуспільствоАндрій Стець, 29 червня 20166130

Через закриття руху на ділянці Дембиця – Сендзішув-Малопольський, на початку липня передбачені зміни у русі поїзда № 35/36 Львів – Вроцлав, Варшава. Про це повідомили в прес-службі «Укрзалізниці».

При відправленні зі станції Львів 1 та 2 липня, на станції Перемишль пасажири здійснюватимуть пересадку на автобус, який курсуватиме від Перемишля до Дембиці.

Зазначається, що автобус курсуватиме без зупинок, отже проїзні документи до станцій Перемишль, Засане, Пшеворськ, Ланьцут, Сендзішув-Малопольський не будуть у продажу.

Зі станції Дембиця пасажири продовжуватимуть поїздку поїздом ІС 3600/3601 (склад ПКП «Інтерсіті») у спальних вагонах: пасажири вагону № 1 займають місця у вагоні № 21, вагону № 2 — у вагоні № 22. За пасажиром зберігається нумерація та категорія місця згідно із оформленою плацкартою.

Також повідомляється, що таким же чином 1 та 2 липня буде відбуватись подорож пасажирів зі станцій Варшава або Вроцлав чи до Львова. Вони подорожуватимуть поїздом № 1326 або № 6300 ПКП «Інтерсіті» у вагонах № 21 та № 22.

На станції Дембиця пасажири здійснюватимуть пересадку в автобус до Перемишля. Зі станції Перемишль пасажири продовжать поїздку поїздом № 35/36 у спальних вагонах № 1 та № 2 із збереженням нумерації та категорії місця згідно із оформленою плацкартою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук