Уляна Супрун розповіла, як позбутися «післявідпускного синдрому»

75% всіх заяв про звільнення пишеться саме після відпустки, а понад 35% працівників звільняються в перший тиждень після повернення з відпочинку

СуспільствоАндрій Стець, 2 вересня 20188601

Виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розповіла, як позбутися «післявідпускного синдрому». В. о. міністра радить правильно харчуватися, добре виспатися, знайти час на дистанціювання від джерел стресу, тобто бути наодинці або поспілкуватися з приємними людьми.

Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

«Вам знайомий «післявідпустковий синдром»? Коли відпустка чи канікули вже завершилися, в повітрі відчувається осінь, а разом із нею передчуття напруженої та інтенсивної роботи, не всі сприймають це як — «нарешті, вже набрид цей відпочинок!» Багатьом хотілося б продовжити безтурботне життя. Тож момент переходу до звичайного робочого ритму може бути досить стресовим», - написала вона.

Супрун зазначила, що, згідно з дослідженнями, понад 75% всіх заяв про звільнення пишеться саме після відпустки, при цьому понад 35% працівників звільняються в перший тиждень після повернення з відпочинку.

Також Супрун радить не перейматися, якщо з робочими планами поки не виходить; якщо під час роботи ви переважно сидите, займіться чимось активним в інший час; по можливості не варто брати на себе відразу складні завдання, краще почати з простих справ.

Також Уляна Супрун рекомендує робити перерви кожні 2-3 години на 10-15 хвилин, а також порадувати себе чимось після роботи або навчання.

«Насамперед потрібно входити на роботу і навчання поступово, уникаючи різкого зміни темпу і наповненості життя», - підсумувала вона.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук