Улюблена тема Кремля

Коли буде потрібно посилити поліцейський режим в Криму, там теж згадають про "ісламський тероризм"

БлогиПетро Олещук , 17 листопада 2015 192
Петро Олещук
політолог

Інші блоги автора

Чому нам зараз не варто акцентувати увагу на "ісламському тероризмі"? "Ісламський тероризм" - улюблена тема Кремля. Ще в часи боротьби чеченського народу за незалежність, який головний аргумент використовувала Москва для міжнародної ізоляції Ічкерії? Залякування тим, що нібито незалежність цієї кавказької республіки спричинить загрозу "ісламізму". Для підневільних народів Кавказу та Поволжя жупел "ісламізму" використовується з метою легітимізації репресій проти них з центру. Так само для ізоляції України намагалися використовувати концепт "нацизму".

Можете не сумніватися, коли буде потрібно посилити поліцейський режим в Криму, там теж згадають про "ісламський тероризм". Може, навіть підірвуть щось. Слід розуміти, що багато "ісламісти" виплекані ще КДБ і сидять на "зарплаті" ФСБ. Зараз жупел "ісламізму" використовується імперією для: 1) обгрунтування експансії; 2) обгрунтування гноблення підневільних народів; 3) репресій. Що не заважає будувати на території самої Росії квазі-клерикальний кадировський режим в Чечні.

Не в інтересах України множити російську ідеологему. Важливіше акцентувати на тому, що тероризм в нинішньому вигляді став основним інструментом віджилих державних утворень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук