Улюблені фільми у будь-який час

Суспільствопромоція, 7 липня 201722981
Улюблені фільми у будь-який час
Улюблені фільми у будь-який час

ВОЛЯ пропонує зручний перегляд телеконтенту не лише по телевізору, а й за допомогою гаджетів.

Одним із пріоритетів компанії є розвиток інтерактивних сервісів. Зокрема, для активних інтернет-користувачів ВОЛЯ запустила інноваційний продукт – комплексну послугу «Інтернет + Мобільний додаток ВОЛЯ ТV».

Вони підійде активним користувачам, які полюбляють дивитися улюблені фільми та передачі на смартфоні або планшеті. А в Україні таких людей – більш ніж достатньо. Так, за останніми дослідженнями компанії TNS Infratest, аж 40% українців віддають перевагу перегляду відео за допомогою мобільних пристроїв.

«Сучасний глядач хоче більше свободи та мобільності. Ми це можемо забезпечити та надати вибір контенту високої якості у зручний час і в зручному місці з будь-якого мобільного пристрою. Впевнені, абоненти дуже швидко полюблять наші нові можливості інтерактивних сервісів», – зазначає директор з маркетингу компанії ВОЛЯ Вікторія Цомая.

Підключивши мобільний додаток «ВОЛЯ ТV», можна дивитися кіно, новини та шоу на двох або трьох мобільних пристроях одночасно. А нова лінійка бандлів включає ТВ-пакети Start HD або Super HD, швидкість доступу до інтернету в яких становить 100 і 200 Мбіт/с відповідно.

Отже, завдяки мобільному додатку «ВОЛЯ TV» абоненти компанії мають змогу дивитися контент у зручний час у будь-якому місці, маючи лише доступ до інтернету. До того ж користувачам доступні функції керування ефіром, батьківський контроль, онлайн-кінотеатр з тисячами топових фільмів та мультфільмів та ін.

Крім того, мобільний додаток «ВОЛЯ ТV» має ще одну перевагу – зручний та простий інтерфейс.

Скористатися ВОЛЯ ТV можуть власники iPhone, iPad з iOS 8 і вище, або мобільні пристрої та планшети з Android 4.2 та вище. Завантажити ж додаток можна за допомогою Apple App Store і Google Play відповідно.

Замовляйте нову пропозицію на сайті компанії або за номером 0 800 212 800.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук