Уряд ліквідував Держекоінспекцію і готується створити Державну природоохоронну службу

Нова служба складатиметься з десяти міжрегіональних органів

Кабінет міністрів України на своєму засіданні в середу, 14 серпня, ліквідував Державну екологічну інспекцію. Замість неї мають створити Державну природоохоронну службу, закон про яку Верховна Рада ще не прийняла.

«Відсутність належного контролю за порушеннями екологічного законодавства та тотальна корупція – найбільші проблеми у сфері довкілля. Я про це говорив із перших днів перебування на посаді міністра. Точкові реагування на екологічні інциденти точно не ті методи, які дозволяють системно боротися з браконьєрами і недобросовісними екоінспекторами. Реформа цієї структури назріла давно», – пояснив урядове рішення міністр екології Остап Семерак.

За його словами, замість ліквідованої Держекоінспекції буде створено Державну природоохоронну службу. Законопроект про неї уряд вже скерував до парламенту, але депутати його ще не розглядали.

Нова Державна природоохоронна служба поділятиметься на 10 міжрегіональних територіальних органів: Карпатський, Поліський, Придніпровський, Північно-Західний, Столичний, Причорноморський, Подільський, Центральний та Південно-Східний. До слова, Держекоінспекція складалася з 23 територіальних управлінь.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук