Уряд схвалив угоду щодо повітряного простору з Молдовою

ЕкономікаРоман Ганкевич, 4 квітня 20182560
Документ замінить чинну угоду, яка була підписана в Кишиневі 20 березня 1993 р

Кабінет міністрів України схвалив проект угоди з урядом Молдови про повітряне сполучення. Відповідне рішення уряду є в розпорядженні «РБК-Україна».

Як зазначається, проект розроблений для виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для укладення нової угоди, яка вдосконалить діючу договірну правову базу для реалізації регулярного повітряного сполучення між Україною та Молдовою.

Документ замінить чинну угоду, яка була підписана в Кишиневі 20 березня 1993 року. Нова угода дозволить лібералізувати ринок повітряних перевезень між Україною та Молдовою, вдосконалити порядок регулювання регулярних повітряних перевезень між двома країнами, а також усунути обмеження по кількості рейсів, ємності та (або) типів повітряних суден, пунктів на територіях обох країн при здійсненні регулярного повітряного сполучення.

Документ буде містити положення про комерційні аспекти діяльності авіапідприємств; забезпечить перехід від процедури затвердження тарифів до процедури моніторингу тарифів та обмеження втручання авіаційної влади в процес формування тарифів тощо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук