Уряд спростив виплату одноразової допомоги постраждалим під час Євромайдану

Уряд спростив виплату одноразової допомоги постраждалим під час Євромайдану

Уряд підтримав проект постанови про  внесення зміни до пункту 6 «Порядку виплати одноразової грошової допомоги особам, які отримали легкі тілесні ушкодження, побої, мордування під час участі у масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 по 21 лютого 2014 року». Відповідне рішення було ухвалене в понеділок на засіданні Кабміну.

«Ми спрощуємо можливість для людей отримати цю допомогу», –  сказав міністр соціальної політики Андрій Рева.

Члени уряду також врегулювали деякі питання призначення та виплати державної допомоги постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту і членам їх сімей.

Нагадаємо, 1 червня Кабінет міністрів виділив 29 млн грн на виплату одноразової допомоги потерпілим і сім’ям загиблих в результаті подій Євромайдану 2013-2014 років. 13,8 млн грн будуть спрямовані на виплату допомоги постраждалим 167 особам. Ще близько 15 млн грн буде виділено 107 сім’ям загиблих.

Крім цього, у березні президент України підписав закон щодо призначення пенсій особам, які стали інвалідами внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук