Порошенко підписав закон про пенсії пораненим під час Євромайдану

Порошенко підписав закон про пенсії пораненим під час Євромайдану
Президент України Петро Порошенко

Президент Петро Порошенко підписав закон щодо призначення пенсій особам, які стали інвалідами внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності. Про це повідомили у прес-службі глави держави.

Відповідний закон був ухвалений Верховною Радою 18 лютого. Він спрямований на забезпечення належного рівня соціального захисту осіб, які стали інвалідами внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності, та надання їм державної соціальної підтримки на відповідному рівні.

Законом пропонується здійснювати призначення пенсій по інвалідності особам, визнаним інвалідами внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у масових акціях громадського протесту в Україні з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, та які звернулись за медичною допомогою у період з 21 листопада 2013 року по 30 квітня 2014 року, незалежно від наявності страхового стажу.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Нагадаємо, що Кабмін 18 лютого прийняв постанову про щорічні виплати сім’ям загиблих і пораненим під час подій на Майдані в лютому 2014 року. 

Також Кабмін призначив довічну стипендію батькам Михайла Жизневського.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук