Уряд ухвалив соціальну програму забезпечення рівних прав і можливостей чоловіків і жінок

Кабмін ухвалив соціальну програму гендерної рівності до 2021 року

Кабінет міністрів ухвалив соціальну програму забезпечення рівних прав і можливостей чоловіків і жінок до 2021 року. Відповідне рішення було схвалено в середу, 11 квітня на засіданні уряду, повідомляє «Еспресо.TV».

Мета програми - гарантія дотримання прав і можливостей чоловіків і жінок в усіх сферах життя суспільства, а також втілення європейських стандартів рівності. Від виконання програми очікують рівний доступ до товарів і послуг, зважаючи на гендерну складову нормативно-правових актів. Передбачається, що ухвалена ініціатива створить умови надійного захисту від дискримінації за статевою ознакою, зменшить різницю у рівні оплати праці чоловіків і жінок.

Окрім цього це має збільшити кількість жінок серед народних депутатів України, депутатів обласних і міських рад.

Також планують забезпечити однакові навчальні програми, зокрема, з фізичного виховання й праці. Передбачені інформаційні заходи з залучення чоловіків до використання декретної відпустки.

Приблизна сума фінансування проекту - 225 тис. грн. щорічно.

Нагадаємо, в Кабміні оголосили конкурс на посаду уповноваженого з питань гендерної політики. Уповноважений буде працювати при офісі віце-прем'єр-міністра з питань європейської і євроантлантичної інтеграції.

Нещодавно Україна приєдналася до руху солідарності за рівність статей HeForShe, яку ініціювала організація «ООН-жінки»

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук