Уряд звільнив Богдана Піха з посади начальника Львівської залізниці

Уряд звільнив Богдана Піха з посади начальника Львівської залізниці
Богдан Піх очолював Львівську залізницю з 2010 року

Кабінет міністрів України звільнив Богдана Піха з посади начальника Львівської залізниці. Відповідне розпорядження опубліковано на сайті Уряду.

Причиною звільнення Богдана Піха у розпорядженні вказано «перехід на іншу роботу». Утім, жодних документів про нове призначення Піха Кабмін поки не оприлюднив.

Зазначимо, що Богдан Піх очолив Львівську залізницю у липні 2010 року, до цього чотири роки був першим заступником начальника Львівської залізниці. 

Піх також був депутатом Львівської облради 6-го скликання, членом фракції Партії регіонів. У 2015 році він вступив до партії «Наш край».

Кабінет міністрів також звільнив начальників Придніпровської, Південної, Південно-Західної, Одеської залізниць (Донецьку залізницю через воєнні дії поділили між Придніпровською та Південною).

Звільнення пов'язані з реформуванням «Укрзалізниці». З жовтня 2015 року замість Державної адміністрації залізничного транспорту України «Укрзалізниця» було створено публічне акціонерне товариство «Українська залізниця». Створення компанії покликане об'єднати залізниці в одну структуру. У зв'язку з цим окремі держпідприємства, якими є залізниці, будуть перетворені на дирекції з управління інфраструктурою. При цьому окремі бізнеси, пов'язані з вантажними та пасажирськими перевезеннями, будуть відокремлені.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук