Усі водойми Львова мають перевищений вміст шкідливих речовин

СуспільствоОрися Шиян, 16 квітня 20186230
Усі водойми Львова мають перевищений вміст шкідливих речовин
фото Google maps
Став на Замарстинівській має перевищений вміст шкідливих речовин

В усіх 35-ти водних об′єктах Львова виявили перевищення допустимих концентрацій забруднюючих речовин. Такими є результати обстежень за I квартал 2018 року, яке провела мобільна хімічна лабораторія КП «Адміністративно-технічне управління».

Найзабрудненішими фахівці називають став на вул. Щирецькій, 105, річку Зубра в однойменному селі, потік Кривчицький на Старознесенській, 200, потік Лисиницький на Тракті Глинянському, 150 та потічок Білогорський на вул. Широкій при в’їзді у с.Білогорща. У цих водоймах перевищеними є показники п’ятьох і більше компонентів.

За одним компонентом перевищення ГДК зафіксували на трьох водоймах ‒ став на Замарстинівській, 270, озеро на вул. Винниця, 74 та став на Тернопільській, 1а.

Основною причиною перевищень фахівці називають антропогенний фактор.

«Аналіз показників забруднення вказує на безпосередній вплив господарської діяльності мешканців прилеглих територій на конкретну водойму, річку, потічок. Також є сезонний вплив на стан водних об’єктів внаслідок процесів танення снігу, що притаманне цьому періоду року», ‒ пояснили у мобільній хімічній лабораторії КП «Адміністративно-технічне управління».

Зазначимо, що фахівці перевіряли воду на вміст заліза, амонійного азоту та аміаку, фосфатів, завислих речовин, СПАР, ХСК та БСК5.

Також фахівці обстежили рівень забрудненості повітря на перехрестях Львова і з'ясували, що 23 із 30 міських перехресть мають перевищений вміст шкідливих речовин.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук