В Адміністрації президента зволікають з рішенням щодо петиції про володіння зброєю

В Адміністрації президента зволікають з рішенням щодо петиції про володіння зброєю
Дмитро Шимків

Заступник голови Адміністрації президента Дмитро Шимків визнав, що відповідь на першу петицію до президента, яка зібрала необхідні 25 тис. голосів, не буде надана у визначений термін.

«Сьогодні ми повинні були розмістити відповідь на перше петицію. Петиція набрала 25 тис. голосів 4 вересня. 8 вересня ми перевели її в статус «на розгляді». Протягом десяти днів ми повинні були опублікувати відповідь, тобто 22 вересня. Змушений констатувати, що внутрішні процеси не спрацювали і зобов’язання не виконані. Треба вміти визнавати помилки і працювати над їх виправленням. Особисто прошу вибачення у всіх, хто підписав петицію, за затримку з відповіддю», – написав Шимків на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, 29 серпня Петро Порошенко підписав указ, яким затвердив порядок розгляду електронних петицій, адресованих президенту України і дав старт роботі відповідного сайту.

Першою петицією, яка зібрала 25 тис. голосів, необхідних для отримання відповіді, стало звернення з проханням доповнити ст. 27 Конституції України словами про те, що «кожен громадянин України має право на вільне володіння вогнепальною зброєю».

Публічне оголошення про підтримку чи непідтримку главою держави електронної петиції мали розмістити на сайті Президента України, а його відповідь - в спеціальному розділі з питань електронних петицій.

20 вересня Порошенко публічно виступив проти вільного носіння зброї в Україні, пославшись на результати соціологічного опитування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук