В "АероСвіті" пообіцяли виконати всі зобов'язання перед партнерами

8 січня 20135440
В "АероСвіті" пообіцяли виконати всі зобов'язання перед партнерами
фото telegraf.com.ua
"АероСвіт"

Українська авіакомпанія "АероСвіт", рейси якої скасовані в аеропортах по всьому світу, не вважає себе банкрутом і має намір виконати всі поточні зобов'язання, сподіваючись на відновлення польотів.

В "АероСвіті" повідомили, 5-8 січня компанія була змушена скасувати низку рейсів через призупинення обслуговування в деяких аеропортах, зокрема, у Варшаві, Стокгольмі, Копенгагені, Тель-Авіві.

"Рішення аеропортів і хендлінгових компаній було спровоковано спотвореною інформацією в ряді інтернет-видань про нібито визнання" АероСвіту "банкрутом. Контрагенти, згідно їх запитам, побоювалися припинення українським перевізником оперування та розрахунків за надане обслуговування. У цьому зв'язку" "АероСвіт" "направив всім компаніям-партнерам письмове повідомлення про намір продовжити оперування та виконання своїх поточних зобов'язань", - йдеться в повідомленні компанії.

В авіакомпанії також зазначили, що звернення до господарського суду Київської області зі заявою про порушення справи про банкрутство направлено на запуск процедури санації, відновлення платоспроможності та забезпечення виконання зобов'язань перед кредиторами в повному обсязі. Авіакомпанія продовжує переговори з адміністрацією аеропортів, котрі припинили обслуговування рейсів "АероСвіту", і розраховує на прийняття компромісного рішення.

Нагадаємо, через скасування та затримку рейсів сотні клієнтів "АероСвіту" не змогли вчасно повернутися до України.

8 січня аеропорт "Бориспіль" повідомив, що "АероСвіт" скасував 17 рейсів - 9 на відправлення та 8 на прибуття.

Як відомо, 29 грудня 2012 року Господарський суд Київської області, розглянувши заяву ПАТ "Авіакомпанія "АероСвіт", розпочав провадження у справі про банкрутство компанії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук