Суд почав банкрутство "Аеросвіту"

Володимир Балита, 4 січня 201314663
Суд почав банкрутство "Аеросвіту"
фото ТСН
Літак

Господарський суд Київської області почав банкрутство авіакомпанії "Аеросвіт" (Київська область). Про це сказано в ухвалі суду від 29 грудня 2012 року.

Цією ухвалою суд порушив справу про банкрутство авіакомпанії й призначив розпорядником майна арбітражного управляючого Леоніда Талана.

Справа порушена на підставі заяви самої авіакомпанії.

Відповідно до визначення, "Аеросвіт" звернувся до суду із заявою про порушення власного банкрутства на підставі ст. 7 закону "Про відновлення платоспроможності боржника або про визнання його банкрутом".

Відповідно до цієї статті боржник повинен протягом місяця звернутися в госпсуд із заявою про порушення свого банкрутства у випадку, якщо задоволення вимог перед одним або декількома кредиторами приведе до неможливості виконати зобов'язання перед іншими кредиторами.

Відповідно до наданої авіакомпанією суду довідки від 27 грудня, її незаперечна заборгованість, що становить 4,270 млрд гривень, у той час як балансова вартість активів "Аеросвіту" станом на 30 вересня 2012 року становить 1,467 млрд гривень.

Таким чином, боржник не може розплатитися з усіма кредиторами одночасно.

Суд зобов'язав розпорядника Талана провести інвентаризацію майна авіакомпанії й увів мораторій на задоволення вимог кредиторів.

Підготовче засідання в справі призначено на 23 січня.

Нагадаємо, Державне підприємство "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" (Київська область) вирішило призупинити обслуговування рейсів авіакомпанії "Аеросвіт" з 12:50 4 січня через відсутність передоплати з боку авіакомпанії.

У грудні аеропорти "Шереметьєво" (Москва), "Мінськ" (Білорусь) і "Львів" припиняли обслуговування "Аеросвіта" через заборгованості, але авіакомпанії протягом де одного, а у випадку з московським аеропортом - декількох днів удалося домовитися про поновлення обслуговування.

Також збої в графіку польотів ставалися в авіакомпанії в червні.

Аеросвіт" є одним з найбільших українських авіаперевізників, обслуговує близько 80 міжнародних маршрутів в 34 країни, включаючи 7 далекомагістральних - у Нью-Йорк, Торонто, Пекін, Делі, Банкок, Коломбо й Хошімін, а також перевозить пасажирів у найбільші міста України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 3

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук