В Академії мистецтв визначили студентів-переможців, які малювали чи ліпили Львів

На виставку-конкурс подали до сотні робіт

КультураОксана Сенишин, 23 травня 2018, 16:19 655 0

У Львівській академії мистецтв визначили найкращих студентів, учасників конкурсу-виставки «Львів очима молоді». Вони дозволили собі бути вільними ‒ хто наскільки міг. Бо індивідуальний підхід до роботи є однією з умов конкурсу. До прикладу, студент, що вивчав цьогоріч творче переосмислення урбаністичного пейзажу, Львів намалював геть незвичним.

«Мій студент починав з того, що починав з нічого! Тобто з каменю, з повного мороку. А так і починалося насправді кожне місто. Він це і намалював. А вже завершував, дійшовши до готового вигляду Львова», ‒ пояснила старша викладачка кафедри академічного живопису Наталія Цедуляк.

Або ще одна робота, де студент намагався показати Львів у його ж проблемі, ‒ смітті.

«Ця студентська робота зображає людський внутрішній крик. Таким чином дає зрозуміти, що сміття ‒ це зло. Це екологічна проблема, що вбиватиме людину із середини. Цей крик життя буде вічним, якщо ми не будемо до цих проблем ставитися серйозно», ‒ розповів куратор виставки Борис Шеремета.

Такі конкурсні експерименти ‒ в живописі, графіці та скульптурі ‒ тривають в академії вже восьмий рік, з ініціативи самих студентів. Участь можуть взяти студенти різних курсів. Та й робіт подати скільки заманеться. Цьогоріч доробків подали до сотні, та лише половину з них відібрали. Для Віталія Юречка, що вже третій рік вивчає дизайн інтер’єру, це перший конкурс. І відразу успіх: перше місце в «живописі» за Львів з пташиного польоту у стилі «google maps».

«В мене намальоване місто з висоти пташиного польоту. Саме Львів дуже класно виглядає згори! Львів ‒ це вже композиція, дуже крута композиція!», ‒ пояснив переможець у номінації «живопис» Віталій Юречко.

Переможці отримали художні матеріали, аби не зупинялися творити.

Виставка у музеї академії триватиме до середини червня. І що приємно: роботи можна придбати, кажуть, за доступними цінами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук