Асоціація перевізників Львівщини не підтримує страйку заколотників

Бунтувати вирішили лише деякі власники приватних автобусів

Головні новини Львова 29.08Віталій Кубліков, 29 серпня 2016, 16:13 2415 6

Приватні перевізники Львівщини пригрозили зняти з маршрутів свої автобуси. Таку акцію вони заанонсували на вівторок 30 серпня. Мовляв, у страйку орієнтовно будуть брати участь щонайменше дві сотні автобусів. Приводом до зупинки громадського транспорту ініціатори акції називають надмірну кількість пільговиків.

Тим часом львівські АТП оприлюднили спільну заяву, що не підтримують заколотників і не мають наміру піддаватися на відверті провокації та дестабілізувати ситуацію в місті. Мовляв, це ініціатива лише деяких власників приватних автобусів, які орендують їх на окремих міських маршрутах. Саме вони, йдеться у повідомленні перевізників, і підбурюють водіїв не виїжджати у вівторок на рейси.

«Ця акція буде проводитися під егідою вільних профспілок. І як вона відбудеться ― я собі мало уявляю. Тому що всі підприємства автотранспортні ― це і «Міра і К», АТП-14630, «Фіакр-Львів», і «Успіх-БМ» ― заявили про те, що завтра всі працюють у штатному режимі» ― розповів голова Асоціації перевізників автомобільних перевізників Іван Велійка.

В асоціації ж перевізників заявили, що сумніваються у серйозності самої акції і засуджують саме такі методи протесту. Визнають, проблема з пільговими перевезеннями є у місті, але її треба вирішувати із владою не на барикадах, а за столом переговорів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук