В «Експресі» заявили про зрив номера через диверсію на електропідстанції

В «Експресі» заявили про зрив номера через диверсію на електропідстанції

У газеті «Експрес» заявили, що черговий номер не вийшов друком через умисний підпал кабелів електричної підстанції «Львівобленерго», яка подає струм до друкарні.

Невідомі здійснили підпал силових кабелів, що забезпечують електроживлення поліграфічного комплексу», – йдеться у повідомленні «Експресу». У виданні називають це диверсією.

За словами головного редактора «Експресу» Ігоря Починка, у ніч з понеділка на вівторок, 25 лютого ,невідомі у двох місцях підпалили силові кабелі на вході до підстанції живлення друкарні. Але внаслідок короткого замикання вийшло з ладу друкарське обладнання. Втім факт підпалу офіційно не зафіксований. Однак у виданні називають це «диверсією».

До правоохоронних органів із заявою про підпал у «Експресі» звертатися не будуть. Починок пояснює це тим, що для газети важливіше якнайшвидше відновити друк номера, ніж знайти винних.

«Ми поспілкувалися з міліцією і вони сказали, що, якщо ми звернемося із заявою, то розпочнуться слідчі дії і не буде можливості заміни кабелів та відновлення роботи друкарні», – наголосив Починок.

Він припускає, що підпал може бути пов’язаний із публікаціями «Експресу» про Андрія Слюсарчука («Доктора Пі»), критикою оточення президента та іншими матеріалами.

Додамо, що у поліграфічному центрі у с. Рясно-Руське Яворівського району, де друкують «Експрес», окрім цієї газети виходять друком понад 10 видань, більша частина з яких є проектами видавничої групи «Експрес».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук