В електронному кабінеті водія з’явилася послуга онлайн-відновлення водійського посвідчення

Власнику посвідчення необхідно буде відвідати сервісний центр МВС лише для того, щоб забрати готовий документ

Міністерство внутрішніх справ та Державна міграційна служба 5 лютого представили нову послугу в електронному кабінеті водія – онлайн-замовлення заміни водійського посвідчення у випадку його втрати, закінчення строку його дії або в разі заміни персональних даних.

Як повідомила прес-служба МВС, після авторизації в е-кабінеті водієві потрібно подати відповідну заяву в електронній формі, додати до неї копії документів, що підтверджують зміну персональних даних (за потреби), довідки з поліції (за потреби) і чинної медичної довідки форми 083/о, після чого підписати заяву за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП).

Вартість онлайн-послуги, як раніше інформували в МВС, не відрізняється від вартості відновлення посвідчення у сервісному центрі та становить 201 грн.

Проконтролювати статус замовленої послуги можна так само в електронному кабінеті. Коли нове посвідчення буде готове, його можна буде забрати в сервісному центрі, вказаному під час заповнення заяви.

Відеоінструкція від МВС, як замовити відновлення водійського посвідчення онлайн

Нагадаємо, що в Україні від сьогодні можна отримати кваліфікований електронний підпис (КЕП), за допомогою якого можна увійти в електронний кабінет водія, на ID-карту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук