В Івано-Франківську влада готова викупити спорткомплекс, через який голодує учасник АТО

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків та голодуючий депутат - учасник АТО Андріан Волгін

Депутат Івано-Франківської міської ради, учасник АТО Андріан Волгін 24 жовтня розпочав голодування під стінами міської ради з вимогою повернути у комунальну власність спорткомплекс «Олімп», який зараз є у власності Прикарпатського національного університету.

«Ще дев’ять місяців тому ми заявили, що потрібно створювати комісію із розслідування того, як був приватизований цей об’єкт. Збиралися лише спортсмени, не бачив, щоб це цікавило представників обласної ради чи адміністрації, міської ради», – сказав Волгін у коментарі виданню «Галка».

Він розповів, що об’єкт відносився до всеукраїнської організації «Колос», яка у 1995 році передала його на баланс області. Пізніше у 2009 році його продали Прикарпатському університету.

«Але там мають займатися не студенти, а діти. Тому моя перша вимога: нехай область і місто об’єднаються і беруть об’єкт на співфінасування. Щоб були не тільки гасла про те, як ми любимо спорт і молодь – але й реальні кроки», – повідомив депутат.

У вівторок, 25 жовтня, на оперативній нараді міський голова Руслан Марцінків заявив, що міська рада готова викупити спорткомплекс у Прикарпатського національного університету, повідомило «Радіо Свобода».

«Ми офіційно звертаємося до адміністрації Прикарпатського національного університету: місто готове придбати спорткомплекс «Олімп» і зробити з нього форму комунальної власності», – сказав Марцінків.

За словами міського голови, він доручив створити комісію, до складу якої повинні увійти представники управління земельних відносин, фонду комунальної власності та правоохоронці. Очолити комісію міський голова запропонував депутату Андріану Волгіну.

Проте наразі депутат припиняти голодування не збирається, повідомила «Фіртка».

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук