<

В Києві тривають перемовини лідерів шахтарських профспілок з профільним Міністерством

СуспільствоМарія Дяків, 9 лютого 2015, 13:04 332 0

В Києві тривають перемовини лідерів шахтарських  профспілок з профільним Міністерством. Розмова складна, адже держава в цьому році позбавила шахтарів дотацій, планує продати та закрити шахти. Одна з вимог шахтарів – відставка міністра Володимира Демчишина, бо він свідомо нищить галузь.

Заборгованість виникла через те, що держпідпиємство «Вугілля України» зараз не викуповує вугілля для Вуглегірської ТЄС і 52 тисячі шахтарів залишилися без джерела фінансування. 

ДТЕК запропонував  шахтарям свою допомогу. Вже тиждень закуповує львівське вугілля для власної Добротвірської ТЕС. 

"Ми вже відкрили дорогу і вугілля вже почало відправлятися на наші станції. Ми готові брати весь обсяг, який видобувається. По нашим очікуванням, це десь приблизно 100 тис тон по місяцю. Питання лише залишається в вирішенні для того, щоб це комплексно було вирішено для допомоги тепловим електростанціям України", - каже комерційний директор ДТЕК Енерго Віталій Бутенко.

Профспілки кажуть, добре, що приватна компанія зробила крок на зустріч західно-українським шахтарям. І сподіваються , що й міністр Демчишин  розвернеться до вугільної галузі обличчям.   

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук