В МЗС України не бачать перешкод для відправки на Донбас міжнародних миротворців

Найближчим часом Україна запропонує ООН ввести на Донбас оціночну місію, яка визначить потреби миротворчої місії на Донбасі

На сьогодні є всі можливості для направлення в Україну оціночної місії ООН для визначення потреб миротворчої місії на Донбасі, заявив в ефірі «5 каналу» заявив речник МЗС України Євген Перебийніс.

«Процес обговорення цієї української пропозиції триває. Він останнім часом перейшов у досить конкретну фазу, йде обговорення як у рамках ООН, так і в рамках Європейського Союзу. Ми це обговорюємо з усіма партнерами і ті сигнали, які ми отримуємо свідчать про те, що більшість або підтримують одразу цю ідею, або ж вони не виступають категорично проти», – зазначив речник МЗС.

«Найближчим часом в рамках ООН має відбутися черговий раунд обговорення цієї пропозиції, і я думаю, що ми будемо переходити до більш конкретних рішень на рівні генерального секретаря ООН, зокрема ми вважаємо, що зараз є всі можливості для направлення в Україну оціночної місії ООН, для того, щоб вона тут на місці визначила потреби, які можуть стосуватися миротворчої місії», – наголосив він.

Як повідомляв ZAXID.NET, в ніч з 18 на 19 лютого Рада національної безпеки і оборони України (РНБО) підтримала пропозицію президента про введення на Донбас міжнародних миротворців. 2 березня президент ввів відповідне рішення РНБО в дію, а 17 березня його підтримала Верховна Рада України.

У Північно-Атлантичному Альянсі (НАТО) заявили, що миротворчий контингент якщо й буде введено, то до його складу не повинні входити солдати країн, залучених до конфлікту.

Про готовність обговорити відправку на Донбас міжнародних миротворців заявляли, зокрема, Польща та Німеччина. Росія спершу була проти цієї ідеї, але згодом там повідомили, що готові обговорювати таку можливість, якщо в процес обговорення буде залучено представників сепаратистських ДНР  і ЛНР.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Николай Свищёв 11 квітня 2015, 09:18

  Согласно решениям ООН миротворческая миссия производится по согласованию всех конфликтующих сторон, желание только одной стороны на ввод миротворцев не достаточно и этого не могут не знать в МИД

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук