В ОБСЄ наголосили на великій концентрації озброєння в районі населених пунктів

За останній тиждень ОБСЄ зафіксувала відведення зброї українськими підрозділами на Донбасі, однак не побачила аналогічних кроків з боку бойовиків, заявив заступник голови СММ ОБСЄ Олександр Хуґ на брифінгу у середу в Києві.

«Ми спостерігали рух військової техніки, у більшості випадків у напрямку від лінії зіткнення, на контрольованій урядом території… Озброєння, включаючи танки, рухалося на захід. СММ не зафіксувала паралельного руху в таких же масштабах в районах, контрольованих так званою ДНР. Натомість СММ, навпаки, бачила озброєння в районі Горлівки», – наголосив Хуґ, якого цитує Укрінформ.

За його словами, ОБСЄ також продовжує відвідувати місця зберігання важкого озброєння і фіксує, що там з обох сторін буває відсутня відповідна зброя.

Хуґ зауважив, що трапляються випадки, коли спостерігачам забороняють доступ до окремих районів.

Загалом, наголосив він, ОБСЄ зафіксувала значне зменшення випадків порушення перемир'я у Донецькій та Луганській областях і вітає здатність сторін зберігати переважне перемир'я протягом двох тижнів поспіль.

«Водночас досі залишається велика концентрація озброєння, включаючи населені пункти, тому СММ відчуває обережний оптимізм і сподівається, що сторони продемонструють політичну волю завершити конфлікт», – зауважив Хуґ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук