В Одесі депутати визнали котів частиною міської екосистеми

В Одесі депутати визнали котів частиною міської екосистеми
фото Ryan Butterfield
Відтепер відловлювати котів на вулицях Одеси заборонено

Одеська міська рада визнала котів частиною екосистеми відповідно до закону «Про захист тварин від жорстокого поводження». Про це повідомила лідерка групи «Захист тварин України» Ольга Целинська у Facebook.

«Одеською міської радою прийняте рішення про визнання котів частиною екосистеми міста Одеси!!! Зоозахисники Одеси щиро вдячні за перемогу щодо визнання котів частиною екосистеми міста!!!», — написала вона.

Авторка законопроекту Ганна Позднякова пояснила, що закон ґрунтується на висновках учених та ідеях гуманізму, передає одеське видання «Думская».

«Наявність котів на вулицях сприяє стримуванню темпів зростання інфекційних захворювань», — зазначила вона.

Рішення депутатів забороняє вилов вуличних котів, крім тих випадків, коли вони загрожують життю і здоров'ю людей. Керівникам департаментів, управлінь та комунальних установ забороняється замикати котів в підвалах і інших приміщеннях, що може привести до їх загибелі. А департаменту екології міськради пропонується зменшити кількість тварин, вдавшись до стерилізації.

Раніше Київська міська рада визнала котів частиною екосистеми столиці і заборонила їх безконтрольне відловлювання. Котам дозволили вільно жити в підвалах і на горищах житлових будинків, стежити за цим повинні підприємства ЖКГ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук