Шоколадний песик Барні
Суспільство

Шоколадний песик Барні

Десять собак шукають свого Святого Миколая

Ольга Перехрест, 14 грудня 2017 600 0

ZAXID.NET разом з ЛКП «Лев» у рубриці «Собака з притулку» розповідає про безпритульних песиків, яких можна забрати до себе додому. Зараз ЛКП «Лев» готується до щорічного планового карантину, тож потребує допомоги у прилаштуванні собак, які залишаються під опікою установи.

«Якщо ми не знайдемо для них нові домівки, на превеликий жаль, будемо змушені випустити тварин на місце відлову. Віримо, що ваше бажання допомогти матиме неоціненну користь: діліться і розповідайте друзям і знайомим про чудових собак, які чекають на господаря в ЛКП «Лев», - кажуть на підприємстві.

Джея. Молода красуня, яка потребує навчання. Спочатку вона взагалі не визнавала повідок. Але завдяки постійному навчанню з кінологом помітні позитивні зміни. Собачка піддається навчанню. Стане чудовим другом та охоронцем.

Моніка. Молода зворушлива красуня. Віддана собака, що стане для вас чудовим охоронцем та другом.

Рижа. Зеленоока красуня. Неймовірно зворушлива собака. Дружня, енергійна та гавкуча. Чудовий охоронець та друг.

Веда. Надзвичайно компанійська собака. Розумна та чудово піддається навчанню. Найкращий друг та охоронець.

Дера. Ловці забрали її біля аеропорту. Проте опікуни безпритульних собак кажуть, що ніколи не бачили її в тому районі. Спочатку Дера була наляканою та розгубленою, та за час перебування в ЛКП «Лев» відновила довіру до людей, добре гуляє на повідку. Шукає найкращі руки!

Барні. Молодий та слухняний шоколадний красень. Виважений, соціалізований, добре гуляє на повідку та любить, щоб його чухали за вушком.

Смокі. Молода красуня, метис лайки. Слухняна, уважна, енергійна та активна, компаньйон, охоронець та друг.

Коко. Молодий красень. Уважний, слухняний, добре піддається навчанню. Чудовий охоронець та друг.

Лаура. Ця чорнява красуня віком до одного року. Наразі трішки ляклива, боїться інших собак. Але людям довіряє. Особливо любить, щоб їй чухали животик.

Реймонд. Молодий собака з дуже зворушливим оглядом. Соціалізований та охоче виконує базові команди.

ЛКП «Лев» працює щодня без вихідних з 8:00 до 20:00 на вул. Промисловій, 56. Дізнатись більше можна за телефоном 252-30-41, (068) 5354545 або через офіційну сторінку ЛКП у Facebook..

Фото Каті Акварельної і Марти Сирко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук