В Одесі митники виявили наркотики у конвертах із вітальними листівками

СуспільствоЯ.І., 20 квітня 20160

Працівники Одеської митниці виявили амфетамін, метамфетамін та марихуану у вітальних листівках. Загалом йдеться про понад 60 грам наркотиків, які у конвертах намагались відправити до десяти країн світу, повідомила прес-служба митниці.

Вранці 20 квітня працівники Одеської митниці на митному посту «Одеса-спеціалізований» виявили білий порошок в поштових відправленнях до Іспанії, Ісландії, Італії та Швейцарії. Унаслідок експрес-аналізу виявилося, що в чотирьох конвертах із вітальними листівками, відправник розмістив наркотик метамфетамін.

Наркотики намагались надіслати у конвертах із вітальними листівками

Днем раніше, 19 квітня, об 11:45, під час проведення митного оформлення 10-ти міжнародних поштових відправлень, на митному посту «Одеса-спеціалізований», працівники митниці виявили у конвертах з листівками до США, Ізраїлю, Греції та Угорщини  амфетамін та марихуану. Внаслідок експрес-аналізу встановлено, що білий порошок у конвертах – це амфетамін. У ще одному листі до Японії працівники митниці виявили марихуану. Загальна вага амфетаміну у листах становить 6,47 грам. Марихуани — 2,39 грами.

Крім того, на митному посту «Одеса-спеціалізований», працівники митниці виявили чотири поштових посилки з приладами — контролер Arduino, всередині яких було поміщено пакети з білим порошком. Експрес аналіз показав, що це амфетамін. Посилки відправник надсилав до Австралії (0,8 грам), ОАЕ (0,53 грами), Швейцарії (0,82 грами) та Норвегії (46,47 грамів).

Усі відправлення були здійсненні з одної адреси.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук