В одеський порт зайшли фрегати ВМС Канади та Іспанії

«Торонто» та «Санта Марія» пробудуть в Одесі до 3 квітня

Фрегат Королівських ВМС Канади «Торонто»

У понеділок, 1 квітня, в порт Одеси із запланованим візитом зайшли фрегат Королівських ВМС Канади «Торонто» і фрегат МВС Іспанії «Санта Марія», які входять до складу 2-ї постійної військово-морської групи НАТО (SNMG2). Про це повідомляє місцевий портал «Думская».

Група SNMG2, в склад якої входять канадський та іспанський фрегати, патрулює Середземне море. 29 березня група увійшла до Чорного моря на чолі з фрегатом ВМС Нідерландів «Еверстен», де до них приєднався турецький фрегат «Геліболу». Однак, в одеський порт зайшли лише канадське «Торонто» та іспанська «Санта Марія».

У повідомленні йдеться, що кораблі пробудуть в Одесі до пізнього вечора 3 квітня, після чого вони візьмуть участь у спільних навчаннях за програмою «PASSEX» разом з кораблями ВМС України.

Зазначається, що сьогодні вони будуть відриті для відвідування – канадський з 13 до 17, а іспанський з 16 до 19 годин.

фото «Думскої»

Як повідомляв ZAXID.NET, 23 березня до Одеси прибув фрегат МВС Франції «Карпікорн» з метою двостороннього співробітництва у військово-морській сфері і безпеки на морі. Під час спільних навчань з ВМС України за програмою «PASSEX» дві країни відпрацювали взаємодію між кораблями та протимінні дії. Французьки фрегат пробув в Одесі до 26 березня.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук