В ООН оголосили тендери на закупівлю ліків для України

ПРООН оголосив тендери на закупівлю ліків та медичних виробів

Програма розвитку Організації об'єднаних націй оголосила тендери на закупівлю ліків та медичних виробів за кількома напрямами. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

«На виконання договору між Міністерством охорони здоров’я України та Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН), міжнародна організація оголосила збір заявок на поставку лікарських засобів в рамках ... національної програми охорони громадського здоров'я в Україні», - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, закупівлі медикаментів здійснюються за 6-ма напрямами: ліки для лікування гепатиту С (4 лоти); медикаменти для лікування гепатиту B та С (11 лотів); ліки для пацієнтів з розсіяним склерозом (1 лот); лікарські засоби для пацієнтів з онкологічними та онкогематологічними захворюваннями, легеневою артеріальною гіпертензією, дітей з розладам психіки зі спектру аутизму, дітей з первинними (вродженими) імунодефіцитами (22 лоти); медичні вироби для діагностики та лікування дітей з онкологічними та онкогематологічними захворюваннями (145 лотів); радіофармацевтичні препарати для лікування онкологічних хворих (4 лоти).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук