Аптеки вперше за три роки почнуть перевіряти

Уряд зняв мораторій на перевірку аптек

У 2018 році Держлікслужба вперше за три роки перевірятиме діяльність аптек та ліки, які вони реалізують, повідомляє МОЗ.

23 лютого 2018 року вступила в дію постанова Кабміну «Про затвердження переліку органів державного нагляду (контролю), на які не поширюється дія Закону України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

Ця постанова фактично дає можливість цього року розпочати планові перевірки аптечних закладів, які не проводилися з серпня 2014 року, коли було запроваджено мораторій на перевірки малого бізнесу, зокрема і аптечних закладів. Уже затверджено річний план заходів державного нагляду(контролю) Держлікслужби на 2018 рік.

«Понад 3 роки аптечні заклади та лікарські засоби, які вони реалізували, були практично поза профільним контролем. Тобто недобросовісні учасники ринку мали підстави цим реально зловживати. І мова тут іде не лише про якість чи фальсифікат ліків, але й про відсутній контроль за цінами на медикаменти. Уряд, розуміючи ці проблеми, зняв мораторій на перевірки аптек», - зазначив заступник міністра Роман Ілик.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук