В ПАРЄ дії Росії на Донбасі назвали «гібридною анексією»

СуспільствоОксана Руда, 20 квітня 20163370
В ПАРЄ дії Росії на Донбасі назвали «гібридною анексією»

Ескалація конфлікту на сході України останнім часом помітно посилилася, істотно зріс вплив Росії на Донбасі: у результаті його окупована територія поступово ізолюються від решти України.

Про це заявили доповідачки щодо ситуації в Україні в ПАРЄ Христина Зеленкова і Марілуїза Бек під час слухань політичного та юридичного комітетів асамблеї, присвячених ситуації на сході України, які відбулися в рамках Парламентської асамблеї Ради Європи у Страсбурзі, передає Deutsche Welle.

«За нашою інформацією, в Кремлі створено п'ять «міністерств», які фактично керують так званими «ЛНР» і «ДНР»», – сказала Бек, назвавши нинішній стан справ на окупованих територіях «гібридної анексією», що стала неминучим наслідком гібридної війни, яку веде проти України Росія.

Комісар Ради Європи з прав людини Ніл Муйжнієкс також заявив, що ці території поступово, але невідворотно переходять під вплив Росії і все більше ізолюються від решти України.

«Я мушу з сумом констатувати, що якщо так триватиме і далі, то в центрі Європи виникне велика сіра зона, де не функціонують механізми захисту прав людини», – поділився своїми спостереженнями єврокомісар.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук