В Самборі може з’явитися місцева FM-радіостанція

Нацрада оголосила конкурс на 21 FM-частоту, метою якого є створення місцевого радіомовлення

В Самборі може з’явитися місцева FM-радіостанція

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення ухвалила рішення про оголошення конкурсу на мовлення з використанням вільних радіоканалів у різних областях України, зокрема – по одній частоті виставлено на конкурс у Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській та Хмельницькій областях.

Загалом регулятор виставив на конкурс 21 частоту, найбільше частот виставлено на конкурс в Харківській (5 частот), Одеській (3) і Київській (2) областях, в той час як в інших областях на конкурс виставлено по одній частоті. В списку немає жодного обласного центру, всі частоти виставляються на конкурс у райцентрах та інших населених пунктах.

Зокрема, в Самборі Львівської області на конкурс виставлена частота 92,9 МГц потужністю 100 ват, в Яремче Івано-Франківської області конкурс оголошено на частоту 107,5 МГц з потужністю 300 ват, в той час як в Хусті Закарпатської області мовникам пропонують позмагатися за частоту 89,1 МГц з потужністю лише 30 ват. Що стосується Хмельницької області, то у місті Славута виставлено на конкурс частоту 100,0 МГц з потужністю 250 ват. Обсяг мовлення на всіх зазначених частотах – 24 години на добу. При цьому, якщо регулятор не обере переможця на частоту або ж на неї не буде претендентів, то частоту можуть виставити на повторний конкурс.

За словами члена Національної ради Сергія Костинського, цей конкурс має на меті дати імпульс розвитку місцевому радіомовленню. Крім того, конкурс дасть можливість реалізувати перші кроки в рамках проекту розвитку мовлення громад з використанням малопотужного FМ-мовлення. Переможцям дозволять ретранслювати лише програми суспільного мовника. Офіційне оголошення про конкурс незабаром буде оприлюднено в газеті «Голос України», але коли саме це відбудеться – у повідомленні не вказано.

Нагадаємо, останні зміни в радіопросторі Львівщини відбулися 24 грудня, коли у Львові почала мовити нова радіостанція.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук